live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Українські шини завоювали ринок Америки

Кожному українському виробнику відомо, що постачання власної продукції на ринок США – велике досягнення

Адже там панують високі критерії щодо відбору якості продукції. Білоцерківські шини  довели, що відповідають світовим стандартам. 

Вихід до країн американського континенту став можливим ще п’ять років тому - під час  міжнародної виставки Sema Show 2013 в Лас-Вегасі. Поряд із шинами відомих європейських та азіатських виробників  українські шини Білоцерківського шинного заводу брендів Premiorri та ROSAVA були єдиними експонатами шинних виробників пострадянського простору.   Демонстрація шин у тій виставці стала успішним дебютом, що проклав шлях на американський ринок. Згодом  здійснено перші поставки шин до США.

Незабаром американські партнери з США  відвідали Білоцерківський шинний завод, ознайомилися з технологічним виробництвом шин та широким асортиментом продукції. Візит, що  справив на них приємне враження, став початком  співпраці   у сегменті агрошин щодо  комплектації сільгосптехніки – обприскувачів рослин на полях.

Згодом  білоцерківські шини  демонструвалися на виставці LATIN AMERICAN & CARIBBEAN TYRE EXPO у Панамі (2016 - 2018 рр.).   Зацікавленість  українськими шинами стала новим кроком для розширення географії експортних ринків в Америці.
 
 
Наприкінці 2018 року вперше до США  у штати Техас і Флорида було відправлено 10 контейнерів легкових шин PREMIORRI Solazo і ROSAVA ITEGRO. 
 
Цього  року у березні до Америки "пливе" чергова партія шин PREMIORRI Solazo - наступні 5 контейнерів! Наразі проводяться переговори  щодо збільшення об’ємів поставок до 25 контейнерів уже до кінця 2019 року!

новини партнерів

24 січня, 2020 п'ятниця

24 січня, 2020 п'ятниця

23 січня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати