//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В ЄС планують створити європейську фінансову поліцію і розвідку

Європарламент прийняв детальну "дорожню карту" щодо забезпечення більш справедливого і ефективного оподаткування, а також щодо боротьби з фінансовими злочинами

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Пропозиції включають термінову розробку Єврокомісією створення європейської фінансової поліції і європейського підрозділу фінансової розвідки. Пропонується також створення спеціального органу з боротьби з відмиванням грошей і створення в ООН податкового органу всесвітнього рівня, йдеться у повідомленні.

Зазначається, що рекомендації були прийняті переважною більшістю: 505 голосів "за", 63 - "проти", при цьому 87 євродепутатів утрималися. Документ протягом року готувала спеціальна комісія.

Рекомендації пропонують перебудувати систему боротьби проти фінансової злочинності, шахрайства, ухилення від сплати податків, зокрема, шляхом "значного поліпшення співпраці у всіх сферах між відповідними численними адміністраціями, створення нових органів на європейському і світовому рівні", йдеться у повідомленні.

Наголошується, що сім країн ЄС - Бельгія, Угорщина, Ірландія, Кіпр, Люксембург, Мальта та Нідерланди - "мають певні характеристики податкових райків і полегшують агресивне податкове планування".

Рекомендації закликають поступово заборонити "золоті візи" і "золоті паспорти", що видаються багатим іноземцям Мальтою і Кіпром, йдеться у повідомленні.

У схвалених Європарламентом пропозиціях звертає на себе увагу заклик краще захищати людей, що оповіщають суспільство про тривожні факти, і журналістів-авторів розслідувань, для чого, як вважають автори рекомендацій, повинен бути створений спеціальний європейський фонд.

новини партнерів

‡агрузка...

19 червня, 2019 середа

19 червня, 2019 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати