live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В ЄС планують створити європейську фінансову поліцію і розвідку

Європарламент прийняв детальну "дорожню карту" щодо забезпечення більш справедливого і ефективного оподаткування, а також щодо боротьби з фінансовими злочинами

Про це повідомляє Інтерфакс-Україна.

Пропозиції включають термінову розробку Єврокомісією створення європейської фінансової поліції і європейського підрозділу фінансової розвідки. Пропонується також створення спеціального органу з боротьби з відмиванням грошей і створення в ООН податкового органу всесвітнього рівня, йдеться у повідомленні.

Зазначається, що рекомендації були прийняті переважною більшістю: 505 голосів "за", 63 - "проти", при цьому 87 євродепутатів утрималися. Документ протягом року готувала спеціальна комісія.

Рекомендації пропонують перебудувати систему боротьби проти фінансової злочинності, шахрайства, ухилення від сплати податків, зокрема, шляхом "значного поліпшення співпраці у всіх сферах між відповідними численними адміністраціями, створення нових органів на європейському і світовому рівні", йдеться у повідомленні.

Наголошується, що сім країн ЄС - Бельгія, Угорщина, Ірландія, Кіпр, Люксембург, Мальта та Нідерланди - "мають певні характеристики податкових райків і полегшують агресивне податкове планування".

Рекомендації закликають поступово заборонити "золоті візи" і "золоті паспорти", що видаються багатим іноземцям Мальтою і Кіпром, йдеться у повідомленні.

У схвалених Європарламентом пропозиціях звертає на себе увагу заклик краще захищати людей, що оповіщають суспільство про тривожні факти, і журналістів-авторів розслідувань, для чого, як вважають автори рекомендацій, повинен бути створений спеціальний європейський фонд.

новини партнерів

‡агрузка...

22 жовтня, 2019 вівторок

22 жовтня, 2019 вівторок

21 жовтня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати