Євро-2020: данці зробили вражаючий камбек, поступаючись у три мячі

У матчі відбіркового етапу Євро-2020 збірна Данії зуміла зіграти внічию зі Швейцарією, на 83-й хвилині програючи з рахунком 0:3

Про це повідомляє Eurosport.

На 19-й хвилині рахунок відкрив Ремо Фройлер - після дальнього удару м'яч погуляв по штрафному і Фройлер зорієнтувався краще за всіх, переправивши його у ворота.

У другому таймі шикарним ударом з ближніх меж штрафного перевагу своєї команди подвоїв Граніт Джака.

Брель Емболо на 76-й хвилині напевно думав, що поставив крапку в переможному матчі: він забив практично ножицями, дезорієнтувати воротаря.

Але Данія зробила вражаючий камбек. Він почався зі штрафного: м'яч головою підправив у ворота Матіас Занков Йоргенсен.

На 88-й данці заплутали оборону суперника: замість удару після виходу один на один послідувала передача на Крістіана Гюткьера, який не підвів.

Останній м'яч влетів у ворота швейцарців на третій доданій. М'яч підстрибував в штрафний і вдаліше всіх моментом скористався Хенрік Дальгор.