live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

На виборах немає ризиків від радикальних груп, якщо їх не використають кандидати, - Аваков

Дестабілізація ситуації можлива лише, якщо буде таке рішення одного із кандидатів, але МВС впорається з цим

Про це сьогодні, 28 березня, розповів міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час зустрічі з представниками Світового Конгресу Українців та Національного Демократичного Інституту (США), які є спостерігачами на виборах, інформує прес-служба МВС.

"Міф перший: «радикальні групи зірвуть вибори». Цей міф не відповідає дійсності, оскільки у нас достатньо сил запобігти такій ситуації будь-де, де вона може виникнути. Міф другий: "радикальними групами керує МВС і це особиста армія Авакова". Цей міф більше пов'язаний з емоціями та політикою, коли декілька кандидатів не знають, як відповідати на питання радикалів та намагаються змістити акценти", - заявив Аваков.

Очільник МВС підкреслив, що навіть якщо і виникне будь-яка позаштатна ситуація, вона буде дуже швидко врегульована.

"У нас немає ніяких ризиків від радикальних груп не під час, ні після виборів. І навіть, якщо щось станеться на окремій виборчій дільниці, це буде локалізовано дуже швидко. У нас достатньо сил, а в них немає сил чинити опір", - сказав глава МВС.

"Я закликаю, не переводьте фокус своєї уваги на радикальні групи, це не ризик. Ризик в тому, що їх можуть використати хтось із штабів", - зазначив міністр внутрішніх справ.

За словами Авакова, ризик дестабілізації ситуації після першого туру виборів все ж існує, але такий розвиток подій можливий лише за рішенням окремих кандидатів:

"Ризиком може бути рішення одного із штабів кандидатів у разі, якщо розрив між ними виявиться невеликим і буде багато звернень про порушення. У такому випадку ними можуть бути використані радикальні групи, а потім в ситуацію може втрутитися країна-агресор і це може стати набагато більшим ризиком", - наголосив Аваков.

Глава МВС підкреслив, що закликав всіх кандидатів не вдаватися до вуличних протестів і дотримуватися закону.

"Тим не менш, мій прогноз, що ми отримаємо спокійний розвиток подій", - резюмував Аваков.

"Пане міністр, ви виконали те, що обіцяли. Забезпечили прозорі вибори", - сказав голова делегації Національного Демократичного Інституту, колишній посол США в Україні (2006-2009), віце-президент з питань Близького сходу та Африки Інституту миру (США) Вільям Тейлор.

новини партнерів

25 січня, 2020 субота

25 січня, 2020 субота

24 січня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати