live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Білорусі Лукашенко влаштував чистку в уряді через "брудних корів"

Президент Білорусі 27 березня відправив у відставку віце-прем'єра Михайла Русявого, міністра сільського господарства і продовольства Леоніда Зайця і губернатора Могильовської області Володимира Доманівського

Чиновники залишили свої посади після того, як 26 березня Лукашенко відвідав молочно-товарний комплекс "Слижи" в Шкловском районі Могильовської області. Він залишився незадоволений безладом у виробничих приміщеннях і умовами утримання корів.

"Якщо людина не розуміє, що це Освенцім, а ви його ставите керівником холдингу, я вас взагалі не розумію", — звернувся Лукашенко до чиновників.

"Навіщо ви мене сюди привезли? Щоб я зараз службі безпеки доручив надіти вам наручники, і Кочанову (глава адміністрації президента Наталія Кочанова. – Ред.) слідом сюди? А Анфімова (голова Комітету держконтролю Леонід Анфімов. – Ред.) як мінімум вижену з роботи. Якщо людина не розуміє, що це Освенцим. А ви його ставите керівником холдингу... Я вас взагалі не розумію", - сказав Лукашенко.

"Тут має бути сухо, чисто, розумієш? Вони ж гидять одна на одну, стоять одна на одній. Тут повинна стояти людина і постійно чистити. А ви мене переконуєте, що це нормально. Ти подивися на цю худобу! Вона ж уся обісрана", - сказав глава білоруської держави.

 

новини партнерів

25 вересня, 2020 п'ятниця

25 вересня, 2020 п'ятниця

24 вересня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати