live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

САП назвала нардепа Лещенка "забудькуватим страусом" і виклала його свідчення у справі розкрадань "Краяну"

Нардеп Сергій Лещенко не надав у суді конкретних джерел, імен і фактів, які можуть бути доказами у кримінальному провадженні по "Краяну"

Про це повідомляє прес-служба САП у Facebook.

Зважаючи на публічні коментарі псевдоантикорупціонера народного депутата Сергія Лещенка, який вчора був допитаний судом у справі "Краяна", вважаємо за необхідне повідомити таке, йдеться у повідомленні.

В САП зазначають, що не будучи під присягою свідка, даючи інтерв’ю чи виступаючи перед виборцями, дуже легко боротися зі злочинністю і, зокрема, корупцією, надаючи поради хто і як має чи мав діяти.

"Однак, в реальних умовах, в яких працюють мільйони простих громадян, тисячі звичайних правоохоронців, прокурорів, суддів, "пан Лещенко перетворюється на забудькуватого страуса, який тільки й вміє, що ховати голову в пісок, боятися назвати прізвище справжніх вигодинабувачів від афер і махінацій", - наголошує прес-служба САП.

Після допиту в суді, Лешенко на загал повідомив, що він надав достатньо розгорнуті показання детективу на досудовому розслідуванні, а прокурор запитував його тільки про джерело інформації, з якого йому стали відомі певні обставини і факти, йдеться у повідомленні.

В САП зазначають, що даючи покази детективу, свідок дійсно вказував про ймовірну причетність певних осіб до вчинення злочину, проте зазначив, що ця інформація йому стала відома від особи з оточення Одеського міського голови, відомості про яку він з "етичних міркувань не бажав називати".

"Викликаючи свідка до суду, прокурор мав на меті з’ясувати джерело отриманих свідком відомостей і фактів, оскільки відповідно до процесуального закону показання народного депутата є показаннями з чужих слів, які не є доказами в суді, як не є доказом і протокол допиту", - наголошує прес-служба відомства.

Зазначається, що свідок Лещенко так і не надав у суді конкретних джерел, які можуть бути доказами у кримінальному провадженні.  

"Про "грунтовність та змістовність" повідомлених свідком Лещенком відомостей на досудовому слідстві свідчить протокол його допиту. В суді ж свідок сказав ще менше, проте, як з’ясувалося з його слів, оточенням мера Геннадія Труханова є хтось з народних депутатів, якого Сергій Лещенко за свою каденцію у Верховній Раді України не запам’ятав (?) при тому, що "невстановлений" нардеп повідомив таку вибухову інформацію про конкретних причетних до резонансного злочину осіб", - наголошують у САП.

В прокуратурі вкотре звернулися до народного депутата Лещенка з вимогою припинити звинувачувати в усьому САП.

"Досить у всіх смертних гріхах звинувачувати Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру та прокурорів, які чесно, віддано і законно виконують свою роботу – не перекладайте свою відповідальність на нас, не будьте забудькуватим/брехливим!", - йдеться у повідомленні.

Щоб запобігти викривленням і непотрібній риториці САП виклала протокол допиту Сергія Лещенка в НАБУ, а відеозапис судового засідання обіцяла викласти пізніше.

"Для історії, для виборців і для підтвердження "правдивості і сміливості" слів обранця", - зазначається у повідомленні.

новини партнерів

‡агрузка...

21 жовтня, 2019 понеділок

21 жовтня, 2019 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати