live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Вибори 2019: в Антарктиді голосували за Порошенка, - ОПОРА


фото: wikipedia
31 березня на виборчій дільниці в Антарктиді на станції "Академік Вернадський" найбільше проголосувало за президента Петра Порошенка

Відповідне фото з результатами голосувань в Антарктиді опублікувала громадянська мережа "Опора" у Twitter.

У голосуванні на станції “Академік Вернадський”, взяли участь 34 громадянина - 11 учасників 23-ої Української антарктичної експедиції та 23 члени сезонного загону науковців, які нині перебувають на станції. Таким чином явка виборців склала 100%.

Крім того, голосування у найвіддаленішій виборчій дільниці почалося 31 березня 2019 року, о 8:00 за місцевим, аргентинським, часом (о 14:00 за київським часом) і закінчилося за годину.

Повідомляється, що о 15:40 за Києвом скан-копія протоколу за результатами голосування була відправлена через інтернет до Центральної виборчої комісії. Оригінали бюлетенів та протоколу опечатані та їх передали до ЦВК після ротації постійної антарктичної експедиції, приблизно в другій половині квітня 2019 р.

Виборці проголосували найбільше за чинного президента України. Зокрема, Юрій Бойко отримав 1 голос, Анатолій Гриценко - 3, Володимир Зеленський - 5, Петро Порошенко - 19, Руслан Кошулинський - 2, Олександр Мороз - 1, Валентин Наливайченко - 1, Ігор Смєшко - 1, Ігор Шевченко - 1, Ольга Богомолець - 1.

  • Зазначимо, станція “Академік Вернадський” в Антарктиді є найвіддаленішею дільницею для голосування на виборах президента України.
  • Експедитори голосують на станції “Академік Вернадський” з 1998 року. Вони можуть обирати президента, парламент (за списками партій), утім не голосують за кандидатів на мажоритарних округах та не беруть участі у місцевих виборах.
  • Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на антарктичній станції "Академік Вернадський", за 15 тис. км від Києва, на президентських виборах 31 березня голосуватимуть не бюлетенями, а скан-копіями.
  • Голосування на українській антарктичній станції почалося 31 березня о 08:00 за місцевим, аргентинським, часом (о 14.00 за київським часом) і закінчилося через годину..

новини партнерів

3 липня, 2020 п'ятниця

3 липня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати