live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Киянам повернули 44,2 млн грн за неякісні житлово-комунальні послуги, - КМДА


фото: ukranews
Інспекція контролю Київської міської державної адміністрації провела у 2018 році 1070 перевірок на основі звернень киян, що стосувалися якості житлово-комунальних послуг

Про це заявив начальник інспекції самоврядного контролю Станіслав Москалевський, повідомляє прес-служба КМДА.

У середньому щодня інспекція здійснювала 4-5 перевірок. У результаті перевірок виконавці послуг – керуючі компанії, тепло- та водопостачальні підприємства недоліки усували або здійснювали перерахунок клієнтам підприємств, йдеться у повідомленні.

"Керуючими компаніями з обслуговування житлового фонду районів міста Києва на користь споживачів здійснено перерахунок за неякісно надані або ненадані послуги з утримання будинків та прибудинкових територій на загальну суму 44,2 млн. грн", - наголосив Москалевський.

Зазначається, що у більшості випадків підставами для проведення перерахунків стали ненадання послуг з прибирання прибудинкової території та сходових клітин, технічного обслуговування ліфтів, обслуговування систем диспетчеризації, технічного обслуговування та поточного ремонту систем протипожежної автоматики та димовидалення, полив дворів, клумб та газонів, освітлення місць загального користування, енергопостачання ліфтів.

Він зазначив, що існують звернення, що розглядаються і виконуються протягом кількох днів, а є проблеми, що накопичились за багато років і потребують більш предметного вивчення, вжиття заходів та подекуди неодноразового виходу на місце для контролю виконання.

Керівник інспекції запевняє, що перерахунок не є ключовою метою роботи інспекції, головне – покращити якість сервісу.

новини партнерів

28 листопада, 2020 субота

28 листопада, 2020 субота

27 листопада, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати