live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Комісія з міжнародної торгівлі розпочала розслідування по імпорту в Україну тросів із РФ

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі доручила Мінекономрозвитку порушити антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну деяких торосів і канатів із Росії

Про це повідомила "Інтерфакс-Україна" радник міністра економічного розвитку і торгівлі Роксолана Підласа за підсумками засідання комісії.

"Йдеться про сталеві кручені дроти, троси, канати без покриття або з оцинкованим покриттям, різні арматурні стабілізовані пасма. До Мінекономрозвитку надійшла скарга від українського виробника, який стверджує, що в 2016-2018 рр. ціни імпорту російських тросів і канатів були нижче собівартості його аналогічної продукції. Під час перевірки фактів, які наводить український виробник, Мінекономрозвитку дійшло висновку, що ціна імпорту з РФ справді дорожче собівартості виробництва", - сказала вона.

Крім цього, Підласа відзначила, що в 2018 році суттєво (на 29%) зросли обсяги імпорту тросів і канатів із РФ в Україну.

"При цьому частка імпорту з РФ у загальному імпорті тросів і канатів зросла на 58%. У Росії такі троси і канати, про які йдеться, виробляють кілька великих підприємств: "Північсталь-метиз", Бєлорєцький металургійний комбінат і Магнітогорський метизно-калібрувальний завод. Комісія вважає, що імпорт із РФ міг здійснюватися за демпінговими цінами. Тому МКМТ доручила Мінекономрозвитку розпочати і здійснити антидемпінгове розслідування щодо імпорту в Україну", - підсумувала радник міністра економрозвитку.

новини партнерів

‡агрузка...

13 жовтня, 2019 неділя

13 жовтня, 2019 неділя

12 жовтня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати