"Динамо" здійснило неймовірний камбек у матчі із "Зорею"

У 23-му турі чемпіонату України з футболу "Динамо" вирвало у гостях перемогу у "Зорі", поступаючись із різницею у два м'ячі

Чемпіонат України

23-й тур

3 квітня

"Зоря" - "Динамо" 2:3

Голи: Караваєв, 32, Білий 54 – Буяльський, 58, Циганков, 63, 82 (пен.)

Вилучення: Білий, 69 - Кадар, 54

"Зоря" відкрила рахунок на 32-й хвилині зусиллями Олександра Караваєва. На 54-й хвилині "Динамо" залишилося у меншості через вилучення за повторне попередження Тамаша Кадара. Майже одразу команда Юрія Вернидуба збільшила перевагу – забив Максим Білий.

Попри чисельну меншість, кияни змогли відігратися. На 58-й хвилині забив Віталій Буяльський, а на 63-й хвилині відзначився Віктор Циганков.

На 69-й хвилині склади команд стали рівними – червону картку за фол проти Дениса Гармаша отримав Білий.

"Динамо" вирвало перемогу на 82-й хвилині, коли у власному штрафному майданчику рукою зіграв В'ячеслав Чечер. Пенальті реалізував Віктор Циганков.

"Динамо" перемогло 3:2, набрало 53 очка та залишилося на другій позиції на відстані у 7 пунктів від лідера – "Шахтаря". "Зоря" має 32 бали та йде четвертою.