live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Арсеній Яценюк: Вулиця до колишньої площі Дзержинського перейменована на честь Маккейна, який воював з радянською імперією. Правильна і важлива справа

"Пам’ять про Сенатора Джона Маккейна нарешті увічнена в Україні - появою в Києві вулиці його імені. Вулиця, яка веде до колишньої площі Дзержинського, перейменована на честь чоловіка, який воював з радянською імперією", - написав у своєму Facebook лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк 4 квітня

Він підкреслив, що Джон Маккейн був не просто союзником нашої держави, "а рідним побратимом України": "Він був другом, який приділяв українським питанням багато свого часу й сил. Понад десяток разів він був у Києві. Його законодавча й політична підтримка досі багато важить для України і допомагає у нашій боротьбі за свободу".

Перейменування колишньої вулиці Кудрі на честь Джона Маккейна - символічний акт декомунізації України, підкреслив лідер "Народного фронту": "Вулиця, яка веде до колишньої площі Дзержинського, перейменована на честь чоловіка, який воював з радянською імперією в небі, пережив полон у промосковських комуністів В‘єтнаму, - і до останнього подиху продовжив боротьбу за свободу народів, демократію і капіталізм".

Арсеній Яценюк висловив вдячність тим, хто реалізував цю ініціативу: "Дякую і своїм однопартійцям, друзям і колегам, що її підтримували. Це - правильна і важлива справа".

Нагадаємо, із ініціативою назвати іменем Сенатора Маккейна одну з центральних вулиць столиці до Київської міської ради звернулася у вересні 2018 року парламентська фракція "Народного фронту".

4 квітня Київська міська рада 71-м голосом прийняла відповідне рішення й перейменувала вулицю Івана Кудрі на честь Джона Маккейна.

новини партнерів

14 грудня, 2019 субота

13 грудня, 2019 п'ятниця

14 грудня, 2019 субота

13 грудня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати