Аналізи у Зеленського приймав актор "Сватів" та учасник "Майстер-Шеф"

Кров у Володимира Зеленського брав учасник українського кулінарного шоу "Майстер-Шеф"

Про це повідомляє ATR.

Кандидат в президенти України Володимир Зеленський вранці 5 квітня пройшов медичну експертизу в одній з приватних клінік Києва, йдеться у повідомленні. 

Зазначається, що кров у кандидата взяв колишній учасник 8-го сезону українського кулінарного шоу "Майстер-Шеф" Владислав Кірякулов. Крім того, Кірякулов знімався у картинах "Україна, гудбай", "Свати-5" та інші.

На сайті клініки повідомляється, що Кірякулов працює в цьому медичному закладі масажистом і лікарем із загальної гігієни, має стаж - 10 років, йдеться у повідомленні.

Наголошується, що Зеленський здав аналізи в приватній лабораторії Еurolab. За даними деяких ЗМІ, президентом цієї клініки є Андрій Пальчевський - російський і український підприємець і телеведучий, який відкрито підтримує Володимира Зеленського на президентських виборах.

null

null

  • Нагадаємо, Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський". При цьому Зеленський зажадав проходження тестів на вживання алкоголю та наркотиків.
  • Порошенко погодився на участь у дебатах на стадіоні та запросив опонента до НСК "Олімпійський" здати аналізи на вміст алкоголю та наркотиків у організмі.
  • Зеленський відмовився здавати аналізи в НСК "Олімпійський", натомість запросив Порошенка до іншого закладу.

новини партнерів

27 лютого, 2021 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати