live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Націоналістичні партії ЄС об’єднають сили після виборів до Європарламенту


фото: REUTERS
Європейські крайньо праві, націоналістичні та антиімміграційні партії планують об'єднатися після виборів до Європейського парламенту в травні, прагнучи створити новий блок у межах цього органа

Про це повідомляє Reuters.

Представники чотирьох груп заявили в понеділок, що хочуть "реформувати Європейський Союз і Європейський парламент, не руйнуючи їх". "Ми хочемо домогтися радикальних змін", - сказав Йорг Меутен, голова євроскептичної партії "Альтернатива для Німеччини" (AfD).

Він заявив журналістам, що нова група в парламенті ЄС буде називатися Європейським альянсом народів і націй, та на початку буде включати не менше 10 партій.

Захід, який зібрав націоналістичні партії, у понеділок організував заступник прем'єр-міністра Італії Маттео Сальвіні, лідер право популістської партії "Ліга". Ініціативу також зобов’язалися підтримати консервативна партія "Істинні фіни"  і права Данська народна партія.

Ці партії поділяють широкі ідеологічні цілі щодо стримування ймовірного ліберального курсу ЄС і повернення влади в столиці країн-членів. Але у них часто бувають абсолютно різні ідеї економічної та соціальної політики, що часто ускладнює створення єдиної групи в Європейському парламенті.

новини партнерів

18 вересня, 2020 п'ятниця

18 вересня, 2020 п'ятниця

17 вересня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати