live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Європейський банк направив 1,5 млрд євро на розвиток малого та середнього бізнесу в Україні


фото: matrix
Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) розглядає Харківську область як одну з пріоритетних для співпраці в Україні та веде переговори з владою Харкова про участь у проекті "Безпечне місто"

Про це заявив керівник українського представництва ЄІБ Жан-Ерік де Загон, передає Інтерфакс-Україна.

"Щоб розвивати малий і середній бізнес необхідно створити хороший клімат. Ми бачимо, що в Харківському регіоні справді є розвиток і в медичній сфері, і в сфері транспорту, у сфері освіти, робиться багато для того, щоб інфраструктура й умови життя ставали кращими. Це робиться завдяки зусиллям місцевої влади та банку", - сказав де Загон на брифінгу перед початком форуму Kharkiv SME day.

"Наш банк уже направив на розвиток малого та середнього підприємництва в Україні загалом 1,5 млрд євро та планує продовжувати діяльність із фінансування проектів для малого і середнього бізнесу", - додав він.

Також де Загон підтвердив, що ЄІБ веде переговори з владою Харкова про участь в проекті "Безпечне місто".

"Ми перебуваємо на стадії переговорів. Конкретних домовленостей ще не досягли, але ми просуваємося дуже плідно цим шляхом... Учора, зокрема, мені показували такий пілотний диспетчерський центр (центр управління дорожнім рухом міста - ред.), який служитиме для того, щоб добре працювала мережа доріг, інфраструктура. Ми вже дали 21 млн євро на це й співпрацюватимемо надалі ", - додав керівник українського представництва ЄІБ.

Читайте також: Жінки, що змінюють країну: Ольга Радінович - гендиректор компанії, що за рік вийшла на ринок Європи

  • Нагадаємо, у березні 2018 року повідомлялося, що Європейський банк реконструкції і розвитку та Євросоюз нададуть 1,15 млрд євро Україні, Грузії та Молдові на підтримку малого та середнього бізнесу.

новини партнерів

13 грудня, 2019 п'ятниця

13 грудня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати