live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Без Києва втрачається зв'язок між Константинополем і Москвою, - Євстратій Зоря


фото: ukrinform
Архієрей Православної церкви України Євстратій Зоря заявив, що без Києва втрачається ланка зв'язку між Константинополем та Москвою

Про це він сказав на Безпековому форумі, передає Еспресо.TV

За його словами Росія воює з Україно не за економіку, не за територію, а за відродження Російської імперії.

"Без Києва, без нашої історії втрачається ланка зв'язку між новим Римом, Константинополем і традицією східної Римської імперії і третім Римом - Москвою і тою імперською ідеєю, яка виросла з цього уявлення, що Москва є третій Рим. Бо без князя Володимира, без Ярослава Мудрого, без Ольги, без Софії, без всього того, що є тут Московська державність починається з Івана Калити і Золотої Орди - чого ніхто не хоче там прямо визнавати", - сказав Євстратій Зоря.

Він зазначив, що саме тому боротьба іде за українську церкву, за історію та культуру, за традиції України для того, щоб відродити свою імперію.

"А що означає відродити Російську імперію? Це і є один з найбільших викликів для глобальної світової безпеки. Бо ми бачимо, як ця імперія втрутилась не тільки в Україну і пострадянський простір, а як вона втрутилася у Сирію, як вона зараз втручається у Венесуелу, як зараз відбувається у понад 30 країнах Африки одночасно відбувається політичні процеси, які включені, компанії, так званого, "повара Путіна", - сказав він.

новини партнерів

‡агрузка...

18 жовтня, 2019 п'ятниця

18 жовтня, 2019 п'ятниця

17 жовтня, 2019 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати