"Барселона" розтрощила МЮ та вийшла до півфіналу Ліги чемпіонів

У повторному матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів "Барселона" вдома перемогла "Манчестер Юнайтед" та вийшла до наступного раунду

Про це повідомляє Еспресо.TV

Ліга чемпіонів

1/4 фіналу. Повторний матч

"Барселона" (Іспанія) - "Манчестер Юнайтед" (Англія) 3:0

Голи: Мессі, 16, 20, Коутінью, 61

Перший матч - 1:0

"Барселона" зняла питання про півфіналіста ще на початку матчу. Каталонців на 16-й хвилині вивів вперед Ліонель Мессі, який підхопив м'яч на лівому фланзі, обіграв кількох суперників, змістився у центр та вразив ворота.

За 4 хвилини Мессі оформив дубль – після ще одного проходу аргентинця по центру та удару помилився голкіпер "Манчестер Юнайтед" Давід де Хеа, який не зміг зафіксувати м'яч та випустив його у сітку.

До розгромного рахунок на 61-й хвилині довів Феліппе Коутінью, який забив неймовірним дальнім ударом у дев'ятку.

"Барселона" перемогла "Манчестер Юнайтед" 3:0 та вийшла до півфіналу Ліги чемпіонів.

У півфіналі Ліги чемпіонів "Барселона" зустрінеться з переможцем матчу між португальським "Порту" та англійським "Ліверпулем".