live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Хазяї собак щасливіші за власників котів, - соцопитування

Результати соціологічного дослідження, яке провели фахівці Університету Чикаго, показали, що власники собак значно щасливіші за власників котів

Про це пише газета Washington Post з посиланням на дослідження.

36% респондентів, у яких є собаки, вибрали варіант "дуже щасливий" при відповіді на питання про емоційний стан. Так само відповіли 28% тих, хто тримає вдома і собак, і котів.

А ось серед власників тільки кішок дуже щасливих людей лише 18%. Ще результати дослідження показали, що власники собак частіше грають з вихованцями, ніж люди, які завели котів. А ще собак сприймають як членів родини 93% господарів, а кішок - 83%.

Статистично достовірну вибірку серед власників інших домашніх тварин, наприклад, кроликів або рибок зробити не вдалося, тому що їх мало хто тримає у себе.

При цьому рівень щастя тих, хто тримає домашніх тварин, і тих, у кого їх немає, майже не відрізняється. Близько 30% респондентів обох груп вибрали варіант "дуже щасливий", а близько 15% - "не дуже щасливий".

Вчені вважають, що не варто шукати прямий причинно-наслідковий зв'язок між рівнем щастя і домашніми тваринами, які є у людини.

За даними дослідження, власники собак частіше мають власний будинок, а також перебувають у шлюбі, ніж власники котів. Це впливає на сприйняття щастя і задоволеність життям, вважають соціологи.

новини партнерів

11 липня, 2020 субота

10 липня, 2020 п'ятниця

11 липня, 2020 субота

10 липня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати