"Манчестер Сіті" переміг "Тоттенгем" у фантастичному чвертьфіналі, але вилетів із Ліги чемпіонів

У надрезультативному повторному чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів "Манчестер Сіті" переміг "Тоттенгем" 4:3, але вилетів з турніру

Ліга чемпіонів

1/4 фіналу. Повторний матч

"Манчестер Сіті" (Англія) - "Тоттенгем" (Англія) 4:3

Голи: Стерлінг, 4, 21, Бернарду Сілва, 11, Агуеро, 59 – Сон Хін Мін, 7, 10, Льоренте, 73

Перший матч - 0:1

Український захисник "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко пропустив чвертьфінал Ліги чемпіонів через травму та не потрапив навіть у заявку на матч.

Гра розвивалася за неймовірним сценарієм і команди вже за 21 хвилину забили п'ять голів. На 4-й хвилині "Ман Сіті" вперед вивів Рахім Стерлінг.

"Тоттенгем" відповів дублем Сон Хин Міна на 7-й та 10-й хвилинах. Одразу ж після цього рахунок зрівняв Бернарду Сілва. Вперед команду Хосепа Гвардіоли вивів Стерлінг, який оформив дубль.

У двоматчевому протистоянні "Манчестер Сіті" захопив лідерство завдяки голу Серхіо Агуеро на 59-й хвилині. Тепер забивати було вже потрібно лондонцям.

Остаточно на бік "Тоттенгема" перевагу знову схилив Фернандо Льоренте, який відзначився на 73-й хвилині.

"Манчестер Сіті" переміг "Тоттенгем" 4:3, але вилетів із Ліги чемпіонів.

У півфіналі "Тоттенгем" зустрінеться з нідерландським "Аяксом".