live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Adidas показали кросівки, які повністю переробляються і можуть стати "новими"

Adidas представила кросівки Loop, які можна переробити на 100% та з яких після утилізації можна буде зробити ще одну пару взуття

Про це пише Gizmodo.

Взуття зроблене з термопластичного поліуретану, в створенні якого взяв участь німецький хімічний концерн BASF. При створенні кросівок не використовується клей і інші клейкі речовини. Для скріплення різних частин кросівка компанія використовувала тепловий вплив.

Спеціально до анонсу кросівок в Adidas зняли міні-фільм.

Adidas окремо уточнює, що перероблені Loop повинні використовувати саме для створення кросівок, а не для, наприклад, виробництва пластикових пляшок. Таким чином компанія сподівається створити безперервний цикл, при якому перероблене взуття буде знову перетворюватися на нове взуття.

Поки що компанії не вдалося домогтися при виробництві співвідношення 1: 1, тобто з одного переробленого кросівка Loop не можна зробити ще один повноцінний кросівок. При виробництві нової пари наразі можна використовувати лише 5-10% переробленого кросівка. Проте Adidas сподівається поступово покращувати цей показник і в підсумку домогтися ідеального співвідношення.

Німецька компанія планує доплачувати $ 10-20 покупцям, які принесуть старі Loop на переробку. В офіційний продаж кросівки повинні надійти у другій половині 2020 року.

новини партнерів

30 вересня, 2020 середа

29 вересня, 2020 вівторок

29 вересня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати