live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Українських виробників захистить антидемпінгове розслідування, - голова комітету ВР


фото: korysno.pro
Одним з інструментів для розвитку промисловості України має стати запровадження антидемпінгових заходів з боку України

Про це заявив голова комітету ВР з питань промислової політики і підприємництва Віктор Галасюк, повідомляє УНІАН.

Антидемпінгові розслідування можуть стати потужним інструментом для захисту інтересів українських виробників у світі, йдеться у повідомленні.

"Україна повинна сама ініціювати антидемпінгові розслідування. Щоб це зробити, ми вже зараз в парламенті проводимо пакет законопроектів з торгового захисту, який надасть українському уряду дуже потужні інструментарії для захисту інтересів українських виробників на світовій арені", – заявив Галасюк під час форуму "Промислова політика і гірничо-металургійний комплекс: світовий досвід для України".
 
Зазначається, що для того, щоб гідно конкурувати на міжнародних ринках, відстоювати інтереси виробників і перемагати в торгових суперечках, Україні потрібно розробити власну промислову стратегію. Саме це дозволяє розвиненим країнам світу сумарно генерувати 90% світового ВВП і бути лідерами в певних галузях економіки.
 
Наголошується, що увагу держави має бути спрямована на підтримку підприємств гірничо-металургійного комплексу, які створюють 12% ВВП, забезпечують третину експортних можливостей України і щорічно привертають десятки мільярдів гривень інвестицій.
 
За словами Гусака, захист національного виробника є необхідним, в тому числі, в частині кредитування.
 
"Треба прийняти пакет законопроектів щодо захисту національного виробника, щодо забезпечення пільгового кредитування пріоритетних галузей економіки і щодо поліпшення економічного клімату в країні взагалі", – зазначив голова парламентського комітету.


 

новини партнерів

24 січня, 2020 п'ятниця

24 січня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати