live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Суд виніс ще одне рішення на користь Коломойського у справі націоналізації ПриватБанку


фото: finclub
Окружний адміністративний суд Києва ухвалив ще одне рішення на користь Ігоря Коломойського у справі про націоналізацію ПриватБанку

Суд скасував ключове рішення Національного банку у процесі націоналізації банку, повідомляє прес-служба Національного банку України.

Окружний адміністративний суд міста Києва 18 квітня ухвалив чергове рішення щодо процедури націоналізації Приватбанку у справі № 826/13813/17, яким повністю задовільнив позов підконтрольної колишньому акціонеру Приватбанку Ігорю Коломойському кіпрської компанії Triantal Investments Ltd.

Зазначається, що скасоване рішення визначало перелік пов’язаних з Приватбанком осіб. У процесі націоналізації Нацбанк обміняв кошти пов'язаних з банком осіб на акції банку із подальшим їхнім продажем уряду України. Тепер перелік осіб, у яких забрали акції Приватбанку, визнали недійсним.

“Національний банк занепокоєний якістю та результатами розгляду судових справ в Україні, що можуть призвести до втрат коштів платників податків та ризиків для банківської та фінансової стабільності країни, - пояснив начальник управління претензійно-позовної роботи Юридичного департаменту Національного банку Віктор Григорчук. 

За його словами, це може призвести до того, що у пов’язаних з колишніми акціонерами Приватбанку осіб з’являться підстави для стягнення з банку коштів, що були повернуті державою до капіталу банку у процесі його націоналізації”.

Це рішення суду Національний банк також планує оскаржити в апеляції.

Читайте також: Чим загрожує Україні рішення суду про незаконність націоналізації Приватбанку.Пояснення Сергія Фурси

новини партнерів

6 квітня, 2020 понеділок

6 квітня, 2020 понеділок

5 квітня, 2020 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати