//
live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Червона Шапочка" та інші. У Барселоні назвали 200 дитячих творів сексистськими

З бібліотеки школи Барселони вилучили 200 книжок, назвавши їх "надзвичайно стереотипними та сексистськими"

Про це повідомляє The Guardian.

Кілька шкіл в Іспанії розглядають імовірність очищення своїх бібліотек від дитячих книжок, які містять стереотипи і сексизм. Днями в одній зі шкіл у Барселоні провели перевірку та виявили, що 30% літератури містить сексистські висловлювання та пропаганду гендерних стереотипів. 

Серед книжок, у яких наявний сексизм, зокрема, казка "Червона Шапочка" та історія про святого Георга, популярна у католиків.

Усі 200 книжок були вилучені та замінені на менш сексистські. Тепер і інші школи Барселони планують вилучити твори, у яких пропагується гендерна нерівність. 

У батьківському комітеті школи, що планує наслідувати цей приклад, зазначають, що такі заходи дуже важливі. Наголошується, що традиційна література ілюструє багато гендерних стереотипів, і добре буде замінити книжки на такі, що зламають ці стереотипи.

"У п'ять років у дітей вже сформоване уявлення про гендерні ролі, вони розуміють, що значить бути хлопчиком і дівчинкою, тому дуже важливо працювати над поняттям гендеру з пелюшок", - зазначила голова батьківського комітету Естель Клюзелла.

новини партнерів

‡агрузка...

27 травня, 2019 понеділок

26 травня, 2019 неділя

27 травня, 2019 понеділок

26 травня, 2019 неділя

25 травня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати