live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Після виборів Кремль тягтиме російську меншість України в Союзну державу Росії і Білорусі, - політолог Морозов

Незалежно від того, хто стане новим українським президентом, керівництво РФ незабаром розпочне реалізацію сценарію з розігрування карти "росіян в Україні" в контексті свого нового геополітичного проекту - реанімування Союзної держави Росії і Білорусі

Про це в програмі "Студія Захід" з Антоном Борковським на телеканалі Еспресо.TV розповів незалежний російський політолог й політемігрант Олександр Морозов, який нині мешкає у Чехії. 

"Кремль явно запускає процес такої нової фольги навколо "росіян трьох держав". Тепер і Білорусь до цього підключилася", - зазначив він.

Особливо явним це буде напередодні та під час парламентської кампанії.

"Тут відкриваються великі можливості (для Росії - ред.)", - зазначив він.

Тому що нинішня президентська в Україні кампанія, за словами Морозова, "дуже сильно пробудила "русский мир" в Україні".

При цьому політолог не сумнівається в однозначності європейського вибору України, однак Москва спробує "розколювати й розкачувати Україну цими виборами".

"Україна розглядається (в Кремлі - ред.) так: вона не може піти на Захід. Не може... За будь-яку ціну. Як і Білорусь", - додав Морозов.

У зв'язку з цим, пояснив він, тим етнічним росіянам, які проживають в Україні, пропаганда нав'язуватиме думку про те, що вони повинні жити разом з Росією за аналогією з "росіянами Білорусі":

"Ось тут є росіяни Росії. А тепер ми кажемо, що білорусів взагалі немає, а це росіяни у Білорусі. Усі прямо. Що зараз активно й робиться. І це заново кидатиме тінь на росіян на Донбасі, умовно кажучи, й навіть ширше - на росіян в Україні".

новини партнерів

19 вересня, 2020 субота

19 вересня, 2020 субота

18 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати