live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Європейській бізнес-асоціації назвали 7 кроків, що має зробити новий президент перш за все


фото: pharma.net
Європейська бізнес асоціація (ЄБА) назвала сім першочергових кроків, яких, на думку асоціації, бізнес чекає від новообраного президента України в перші місяці його роботи на посаді

Про це йдеться в прес-релізі ЄБА.

"Перший крок - подання на посади генерального прокурора і голови Служби безпеки України, міністра закордонних справ і міністра оборони професіоналів з бездоганною репутацією і відсутністю зв'язків з олігархами і великим бізнесом", - йдеться у рекомендаціях ЄБА.

Бізнес також очікує презентації плану реформування правоохоронних органів для зниження тиску на бізнес, причому люди, призначені на вищевказані посади, повинні всіляко сприяти виконанню цього плану, підкреслила ЄБА.

Третім кроком бізнес-асоціація вказала перезапуск Національного агентства з питань запобігання корупції та Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, підтримка діяльності Національного антикорупційного бюро та Всеукраїнської асоціації кредитних спілок, вказується в релізі.

"Четвертий крок - забезпечення макроекономічної стабільності, включаючи підписання меморандуму з Міжнародним валютним фондом щодо продовження співпраці. Крім того, забезпечення незалежності Національного банку і публічна підтримка політики низького дефіциту бюджету", - зазначила ЄБА.

Крім цього, в асоціації наголошують на необхідності продовження структурних реформ, проведених у минулі роки, включаючи, але не обмежуючись, реформою державних закупівель, продовженням автоматичного відшкодування ПДВ та дерегуляції, реформою Державної фіскальної служби, медичною реформою, децентралізацією.

Водночас бізнес-асоціація очікує від президента всебічного сприяння і публічної підтримки законодавчих змін, починаючи з відкриття ринку землі та проведення прозорої приватизації великих державних підприємств із можливістю застосування англійського права.

Сьомий крок - забезпечення незалежності ринкових регуляторів, починаючи з Антимонопольного комітету і Національної комісії, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг.

"Бізнес бажає бачити чіткі пропозиції, конкретні кроки і кандидатури на посади, які зможуть ефективно підтримати трансформаційні процеси в країні, реалізувати важливі зміни, а не косметичні реформи. Ці сім кроків, на думку бізнес-спільноти, потрібні відразу, в перші місяці роботи", - цитує прес-служба ЄБА виконавчого директора бізнес-асоціації Ганну Дерев'янко.

новини партнерів

24 листопада, 2020 вівторок

24 листопада, 2020 вівторок

23 листопада, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати