live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Китайський ровер Chang'e-4 надіслав нові фотографії зворотного боку Місяця

Китайський ровер Chang'e-4 надіслав на Землю нові фотографії зворотного боку Місяця, зроблені апаратом "Юту-2" протягом третього місячного дня

Про це йдеться на сайті місії.

Chang'e-4 створено з резервного обладнання для Chang'e-3, майже ідентичною місії, яка запустила ровер Yutu до видимої сторони Місяця в 2013 році. Очікується, що нова версія місяцеходу буде функціонувати протягом трьох місяців, а потім робот перейде в сплячий режим.

Chang'e-4 і "Юту-2" приземлилися в кратері Фон Карма - одній з найменш вивчених ділянок поверхні Місяця довжиною майже в 2 тис. км і глибиною до 10 км. Chang'e-4 нічого не привезе на Земл, однак буде вивчати внутрішню структуру супутника завдяки потужному радару, а також мобільної лабораторії. Крім того, місяцехід доставив на Місяць алюмінієвий контейнер з насінням гірчиці, картоплі та яйцями шовкопряда.

На фотографіях, надісланих апаратом, видно невеликі кратери на поверхні Місяця, рельєф кратера Фон Кармана і стару колісну колію, залишену "Юту-2".

  • Незвичайний нахил Урана, який відрізняє його орбіту від інших у Сонячній системі, може бути пов'язаний із зіткненням з величезною крижаною протопланетою, вдвічі важчою за Землю.
  • Вперше отримали фото новонародженої планети: європейські астрономи вперше в історії сфотографували планету на етапі формування в протопланетному диску, що оточує молоду зірку
  • Вчені стверджують, що знайшли докази існування водяних гейзерів на найменшому з чотирьох найбільших супутників Юпітера, які називаються галілеєвими, Європі.
  • Дізнайтесь, як це - летіти крізь Туманність Оріона. Астрономи і фахівці з візуалізації NASA скомбінували дані з космічних телескопів Hubble і Spitzer (видимий і інфрачервоний діапазони) і створили відео такого польоту

новини партнерів

23 жовтня, 2019 середа

23 жовтня, 2019 середа

22 жовтня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати