live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Київстар" програв суд за скаргою на ді-джингл

Мобільний оператор "Київстар" програв суд проти Національної комісії з питань регулювання зв'язку та інформатизації (НКРЗІ)

Відповідну постанову ухвалив Шостий апеляційний адміністративний суд, передає видання Ліга.

У 2017 році на Урядову гарячу лінію звернувся громадянин Гавель зі скаргою на "Київстар": той "нав'язує користувачам послуги без їхньої згоди".

Зазначається, що тоді НКРЗІ зробила припис Київстару через установку ді-джинглу замість гудків під час зміни тарифного плану.  У "Київстар" заявили, що не вважають це порушенням, адже послуга є безкоштовною.

Під час перевірки з'ясувалося, з 2015 року номер абонента Гавеля обслуговувався на умовах тарифного плану "Київстар Дзвінки", а з 2017 р абонент переведений на тарифний план "Київстар Розмови" та йому автоматично підключилалсь послуга "Ді-Джингл", яка включена в цей тарифний план.

У матеріалах справи йдеться про те, що абонент не давав згоди на підключення йому цієї послуги.

Тарифним планом передбачається, що послуга ді-джинглу не тарифікується протягом 32 днів і відключається, якщо абонент самостійно її не продовжить.

Регулятор вважає, що при наданні безкоштовної послуги оператор повинен керуватися тими ж вимогами, що встановлені для платних контент-послуг. А саме, повідомляти про вартість, тривалість та інші параметри сервісу.

Суд підтримав НКРЗІ: "тарифні плани для абонентів передплачених послуг для контрактних абонентів застосовуються на умовах, однакових для всіх абонентів".

"Київстар" оскаржив рішення суду. 

"Більш того, рішення стосується недоліків інформування і порядку згоди абонента, і не містить висновків про те, що компанія нав'язує сервіси клієнтам.
Послуга ді-джингл надавалася клієнтам без стягування плати, протягом 32 днів з моменту активації тарифного плану. Клієнти могли самостійно обирати, користуватися послугою чи ні. Після завершення 32-денного періоду послуга автоматично відключається, жодних коштів за надання цього сервісу з балансу клієнта не знімається", - йдеться у повідомленні компанії.

новини партнерів

7 грудня, 2019 субота

7 грудня, 2019 субота

6 грудня, 2019 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати