//

Українська легкоатлетка з рекордом стала наймолодшою у історії переможницею "Діамантової ліги"

17-річна українська легкоатлетка Ярослава Магучіх виграла змагання зі стрибків у висоту на етапі "Діамантової ліги" та стала наймолодшою переможницею у історії турніру

Про це повідомляє "Укрінформ".

3 травня ввечері у Досі (Катар) відбувся перший етап легкоатлетичної "Діамантової ліги". Ярослава Магучіх виграла змагання у стрибках у висоту.

Українка  перемогла, взявши висоту з персональним рекордом 1,96 м. У срібної призерки Мірели Деміревої з Болгарії результат 1,91 м.

Інша українка Марина Бех-Романчук стала другою у стрибках в довжину. Її краща спроба – 6,74 м (це її найкращий результат в сезоні). Вона програла 2 см переможниці Катерині Ібарген з Колумбії.

Ще одна українка Анна Рижикова посіла третє місце в бігу на 400 м з бар'єрами. Вона показала свій кращий результат в сезоні 54,82 с. Рижикова поступилася переможниці американці Далілі Мухаммад 1,21 с.