В США школяра не пустили на випускний через расистський плакат-запрошення

Учень старших класів в штаті Огайо вирішив запросити свою пару на шкільний випускний за допомогою плаката, на якому було написано "Якби я був чорним, я б збирав бавовну, але я білий, тому забираю тебе на випускний"

Расистський напис викликав невдоволення адміністрації школи і вона не пустила підлітка на випускний вечір, повідомляє CNN.

Представники навчального закладу не називають імені школяра - через свої "жарти" старшокласник отримав безліч загроз.

За словами чиновниці, що займається роботою місцевих шкіл, Дженіс Вайкоффа, шкільна адміністрація поговорила з підлітком і він вибачився, написавши пост в своїх акаунтах в соціальних мережах і пояснивши, що не хотів нікого образити і просто невдало пожартував. Вайкоффа додала, що використає цей епізод, щоб поговорити зі школярами про расові питаннях в США.

За даними ЗМІ, це не перший випадок, коли підлітки використовують дану фразу для запрошення на випускний. У 2018 році учень з Флориди зробив плакат з таким самим написом, що призвело до розмов з адміністрацією школи та місцевою владою про расизм. В результаті вибачитися довелося не тільки учню, але і його батькам.

Все по темі

новини партнерів

27 січня, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати