live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Instagram заблокує хештеги, через які поширюють "антинаукові дані" про вакцини

Це рішення озвучили через добу після того, як сотні користувачів покритикували соціальну мережу за "неакуратне поводження з потенційно шкідливими публікаціями"

Про це пише Engadget. Це сталося через добу після того, як сотні користувачів покритикували соціальну мережу за "неакуратне поводження з потенційно шкідливими публікаціями".

Нова політика заборони стосуватиметься навіть тих хештегів, які можуть здатися нешкідливими, але насправді використовуються для поширення спростованих наукою тверджень.

Instagram раніше блокував хештеги, що містять неправдиву інформацію, наприклад, #vaccinescauseautism і #vaccinescauseaids. Тепер компанія також заблокує хештеги, які не обов'язково містять розвінчану наукою інформацію, але використовуються противниками вакцинації для поширення "завідомо неправдивих заяв".

Коли Instagram блокує хештег, це унеможливлює пошук контенту, який був ним відзначений. Спроба натиснути на заборонений хештег не дасть жодних результатів і він зникне з пошуку. Facebook також зробила аналогічні кроки з обмеження поширення дезінформації про вакцини.

У Instagram заявили, що вони шукають нові способи боротьби з фейк-новинами. Компанія вже показує спливаюче повідомлення, коли люди шукають хештеги, пов'язані з насиллям, і хоче ввести аналогічну систему, яка стосується публікацій про вакцини. У Instagram розповіли, що цей процес все ще перебуває "на ранніх стадіях", оскільки вони продовжують розробляти свою політику щодо потенційно шкідливого контенту.

новини партнерів

15 липня, 2020 середа

14 липня, 2020 вівторок

15 липня, 2020 середа

14 липня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати