"Манчестер Сіті" із Зінченком розтрощив "Брайтон" та став чемпіоном Англії

"Манчестер Сіті" із українцем Олександром Зінченком у складі, у заключному турі прем'єр-ліги переміг "Брайтон" та став чемпіоном Англії

Перед вирішальними матчами "Ман Сіті", за який грає українець Олександр Зінченко, мав 95 очок та очолював турнірну таблицю. "Ліверпуль" йшов другим та відставав від конкурента на 1 пункт.

"Манчестер Сіті" у гостьовому матчі проти "Брайтона" пропустив першим. На 27-й хвилині забив Гленн Маррей.

Команда Хосепа Гвардіоли відігралася за хвилину зусиллями Серхіо Агуеро. На 38-й хвилині "Ман Сіті" вивів вперед Емерік Ляпорт. А по перерві Ріяд Марез та Ілкай Гюндоган довели рахунок до розгромного.

"Манчестер Сіті" переміг "Брайтон" з рахунком 4:1, набрав 98 очок та став чемпіоном Англії. Вдруге поспіль прем'єр-лігу виграв Олександр Зінченко.

У паралельному матчі 38-го туру АПЛ "Ліверпуль" переміг "Вулвергемптон" 2:0, набрав 97 пунктів та фінішував у турнірній таблиці другим.