live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Існує пряма загроза втрати незалежності Білорусі, - InformNapalm


фото: teleskop-by
Редактор білоруської служби міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm Денис Івашин вважає, що безперервна інформаційна агресія проти нього російських медіа-ресурсів є частиною плану з реалізації загрози втрати суверенітету і незалежності Білорусі
Така його позиція опублікована на сайті informnapalm.

"Російська інформаційна спецоперація проти мене відбувається на тлі значного загострення російсько-білоруських відносин, відкликання посла РФ Михайла Бабича, торговельно-економічної війни, неприхованих прагнень Росії остаточно поглинути Білорусь під прикриттям повноцінного розгортання проекту так званої Союзної держави. Є пряма загроза втрати суверенітету і незалежності Білорусі. Агресивні дії РФ проти мене - лише один з безлічі кроків реалізації цієї загрози", - зазначив Івашин.

Редактор білоруської служби InformNapalm вважає, що цілеспрямована інформаційна кампанія російських засобів масової дезінформації щодо нього - найкращий показник його ефективності. "Тому свою журналістську діяльність я буду продовжувати зі ще більшим ентузіазмом", - зазначив він.

За словами Івашина, повномасштабну кампанію розгорнули з метою очорнення та дискредитації його імені. Триває вона вже місяць, починаючи з середини квітня 2019 року.

"Не маю ніяких суїцидальних нахилів. Фізично і психічно здоровий. Своє життя дуже люблю і ціную, значну частину якого присвячую саме посиленню національної безпеки Білорусі, бачу в цьому свою роль як журналіста і життєву місію як патріота", - підкреслив він.

Засновник міжнародної добровольчої спільноти InformNapalm і головний редактор сайту InformNapalm.org Роман Бурко повідомив Укрінформу, що в атаку проти Дениса Івашина залучені деякі білоруські актори. "Почалася справжня інформаційна атака проти Дениса, навіть використовують підставних акторів для фотосесій і створення фейків проти нього", - сказав він.

новини партнерів

4 серпня, 2020 вівторок

4 серпня, 2020 вівторок

3 серпня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати