live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

“Брудна” нафта з РФ: росіяни виплатять компенсації, якщо постраждалі доведуть збитки


фото: transneft.ru
"Транснефть" виплатить компенсації у зв'язку з забрудненням нафти в магістральному трубопроводі "Дружба", однак їхній розмір буде визначено пізніше

Про це журналістам повідомив віце-прем'єр РФ Дмитро Козак за підсумками переговорів зі своїм білоруським колегою Ігорем Ляшенко,  ЕП.

"Ми не займаємося сьогодні підрахунком компенсацій. Треба завершити фізичне усунення всіх наслідків. Якщо ми будемо займатися тільки цими розрахунками і спробою підрахувати, скільки кому вигідно, ми змістимо акценти на інші завдання", - повідомив Козак.

"Домовилися створити спільну робочу групу: 8 осіб, які оцінять фактичні збитки. У нас немає жодних протиріч з точки зору того, що компенсація повинна бути з російської сторони, але її реально підрахувати", - зазначив віце-прем'єр РФ.

За його словами, є домовленість, що робоча група спеціально підрахує не тільки фактичний розмір збитку, а й способи їх компенсації, тому що вони можуть бути різними.

"І пропозиції - поки не закінчена вся ця робота щодо мінімізації цих збитків - вони спільні, тому тут у нас повне розуміння і дуже конструктивна робота. Але назвати розмір компенсації, порядок цифр точно не зможемо. Я сьогодні поставив питання, щоб навіть не піднімати це питання ", - пояснив він.

За його словами, виплачувати компенсації буде "Транснефть". "Всім, хто доведе, що у них є реальні збитки, звичайно, буде компенсувати", - сказав він.

"Будемо рахувати. Всі будуть, напевно, пред'являти. Але сьогодні, я ще раз кажу, всі з розумінням до цього поставилися, тому не педалюють тему збитків", - підкреслив Козак.

Мова йде не тільки про Білорусь, уточнив російський віце-прем'єр. "Конструктивно поставилися до цієї ситуації і Польща, Україна, і Угорщина, Словаччина", - додав він.

Він також додав, що наступна зустріч по цій темі буде на більш високому рівні. "На наступному тижні ми точно побачимо з прем'єр-міністрами", - пояснив співрозмовник.

новини партнерів

‡агрузка...

20 жовтня, 2019 неділя

19 жовтня, 2019 субота

20 жовтня, 2019 неділя

19 жовтня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати