live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Прес-конференція щодо ІІ Форуму Центральної та Східної Європи "VIA CARPATIA2019". НАЖИВО

В пятницю, 17 травня, в інформаційному агенстві УНІАН проходить прес-конференція щодо ІІ Форуму Центральної та Східної Європи "VIA CARPATIA 2019" - який проходитиме з 14 по 16 червня у Верховині на Івано-Франківщині

"VIA CARPATIA" - щорічний міжнародний форум,  в рамках якого відбуватиметься фестиваль мистецтва та науково-практична конференція "Коло Вінценза".

У заході беруть участь:

  • Микола Княжицький – народний депутат, Ініціатор Форуму "Via Carpatia";
  • Михайло Крупієвський – режисер-постановник, директор Форуму;
  • Іван Малкович – письменник, видавець, лауреат Шевченківської премії, учасник Форуму, 
  • Іван Шкіндюк – голова Верховинської районної ради.

Модератор - Микола Типусяк - член правління ГО "Всеукраїнський демократичний форум", співорганізатор ІІ Форуму Центральної та Східної Європи "VIA CARPATIA 2019".

Ідея Форуму полягає у відродженні літньої культурної української столиці – Верховинщини на Івано-Франківщині. Форум покликаний не лише розкрити різноманіття культури Карпат, але й зібрати інтелектуальних лідерів Східної та Центральної Європи, адже Україна є однією з країн, яка підписала Карпатську конвенцію. Документ, який об'єднує Чехію, Словаччину, Угорщину, Румунію, Польщу, Сербію.

У цьогорічній програмі Фестивалю "Via Carpatia" заплановані показ  Мюзіклу "Гуцулка Ксеня" режисера Ростислава Держипільського, презентації книг Віталія Портнікова, Івана Малковича, Юрія Андруховича, Сергія Жадана, Василя Жданкіна, концерти Соломії Чубай, гуртів "Джалапіта", "Роккоко", "Плач Єремії" та "Карбідо", а також концерт та симфонічного оркестру "INSO-Львів". Також в рамках форуму відбудеться традиційний гуцульський фестиваль "Полонинське літо".В останній день Фестивалю пройдуть прем’єри симфонії Мирослава Скорика "Бог Предвічний" та Різдвяної симфонії Івана Небесного.

Також в рамках міжнародного Форуму Центральної та Східної Європи "Via Carpatia 2019" відбудеться міжнародна науково-практична конференція "Коло Вінценза", у якій братимуть участь українські та європейські політики, урядовці, дипломати, громадські та культурні діячі.

Ініціатор Форуму –  Микола Княжицький народний депутат України, Голова Комітету з питань культури і духовності;

Організатор Форуму – ГО "Всеукраїнський демократичний форум".

 

Все по темі

новини партнерів

‡агрузка...

20 жовтня, 2019 неділя

19 жовтня, 2019 субота

20 жовтня, 2019 неділя

19 жовтня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати