live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Стимулювання розвитку технологій та промисловості в Україні – мета міжфракційної депутатської групи "Незалежність і розвиток", - Сергій Рибалка


фото: zrada.today
Створення умов для розвитку вітчизняної науки, технологій і ключових галузей промисловості – один з найважливіших пріоритетів діяльності міжфракційної депутатської групи "Незалежність та розвиток"

Про це після засідання групи заявив її керівник Сергій Рибалка.

За його словами, депутати різних фракцій об’єдналися навколо спільного бачення, як зупинити деградацію країни та створити умови для її розвитку. Як заявив на засіданні народний депутат Іван Куліченко (БПП), потрібна системна зміна промислової політики. 

"Лише кардинальна зміна ставлення держави може врятувати космічну галузь. Допуск приватних інвестицій дасть поштовх до її розвитку", - сказав Іван Куліченко.

Сергій Рибалка підкреслив, що група ставить собі за мету пришвидшення ухвалення відповідних законопроектів та державної космічної програми.

"Соромно, коли влада перетворила військово-промисловий комплекс на годівницю для аферистів, які навіть прості запчастини купували за кордоном втридорога. За ефективного керівництва Україна може не просто виробляти більшість комплектуючих для зброї та військової техніки сама, а й перетворити ВПК на точку зростання економіки та розвитку власних технологій", - заявив народний депутат Віктор Романюк ("НФ").

За словами народного депутата Олександра Жолобецького (БПП), Україна поступово втрачає суднобудування, проте його розвиток дасть потужний поштовх до зростання десятків супутніх галузей та створить десятки тисяч робочих місць. 

Зусилля групи "Незалежність і розвиток" буде також спрямовано на реформування вітчизняної науки, заявив на засіданні народний депутат Євген Рибчинський ("Воля народу").

"Реформа української науки, системи захисту авторських прав та створення умов для впровадження вітчизняних розробок у виробництво, підтримка вітчизняних технологічних стартапів дасть змогу поступово змінювати структуру економіки, створювати високооплачувані робочі місця та зупиняти масовий виїзд наших працівників за кордон", - сказав Євген Рибчинський.

Найближчим часом депутати планують напрацювати топ-10 важливих законопроектів для подальшого просування в парламенті.

Міжфракційне депутатське об'єднання "Незалежність і розвиток", до якого увійшли народні депутати з БПП, "Народного фронту", Радикальної партії, "Опозиційного блоку" і групи "Воля Народу", було зареєстровано у Верховній Раді в квітні 2019 року.

новини партнерів

‡агрузка...

15 жовтня, 2019 вівторок

15 жовтня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати