Зінченко та "Ман Сіті" встановили неймовірний рекорд у Англії

Український футболіст Олександр Зінченко разом із "Манчестер Сіті" став першим клубом, який виграв за сезон одразу три титули в Англії

Про це повідомляє "Трибуна".

18 травня, у фіналі Кубка Англії "Манчестер Сіті", за який виступає український захисник Олександр Зінченко, розгромив "Вотфорд" – 6:0 – та виграв третій трофей у сезоні.

Команда Хосепа Гвардіоли також стала володарем Кубка ліги, де у фіналі в серії пенальті обіграла "Челсі", та перемогла в чемпіонаті Англії, випередивши "Ліверпуль" на 1 очко.

Це перший випадок в англійському футболі, коли команда виграла три домашніх трофеї за один сезон.

У 1999 році "Манчестер Юнайтед" під керівництвом Алекса Фергюсона зробив требл, перемігши в АПЛ, Кубку Англії і Лізі чемпіонів. "Ліверпуль" Жерара Ульє в 2001 році виграв Кубок Англії і Кубок ліги, а також здобув Кубок УЄФА.

Олександр Зінченко у нинішньому сезоні зіграв за "Манчестер Сіті" 29 матчів, забив 1 гол і зробив 5 результативних передач.