live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Дякую великому українському народу: Порошенко звернувся до громадян із прощальною промовою


фото: president.gov.ua
Президент України Петро Порошенко звернувся до співгромадян із прощальною промовою напередодні складання повноважень глави держави

Про це повідомляє офіційний сайт президента України.

Петро Порошенко зазначив, що Україні вдалося зберегти демократію навіть в умовах російської агресії.

"Перш за все хотів би подякувати великому українському народу за велику честь працювати протягом п’яти років на чолі великої країни. Країни, яка вразила увесь світ силою національного духу, вразила гідністю, вразила стійкістю та свободолюбством", - сказав Порошенко.

За словами президента, сьогодні Україна у кращому стані, ніж п’ять років тому, і про це свідчать основні статистичні показники.

"Добитися цього вдалося лише спільними зусиллями, завдяки підтримці активної частини суспільства і розумінню більшості. Україну ми зберегли, "Новоросію" – поховали", - зазначив президент.

Також Петро Порошенко нагадав про здобутки і перепросив за болісні реформи.

"Для кого реформи виявилися особливо болісними; хто за ці роки, зустрівшись з неправдою, не знайшов справедливості. Вже пояснював: навіть якщо й вірити в те, що президент може все, він не може все одразу", - зазначив він.

Окрім того, Петро Порошенко побажав Володимиру Зеленському успішного президентства.

"Ще місяць тому ми були затятими опонентами на виборах. Але вже завтра, так сталося, він буде президентом моєї рідної країни. Країни, яку люблю і в чиє європейське майбутнє непохитно вірю. То ж хай Господь Україну береже, а її новому очільнику – допомагає в роботі", - побажав Порошенко.

Президент додав, що стратегічна мета, яку він проголосив під час передвиборчої кампанії, залишається в силі.

"До 2023 року подати заявку на членство в Європейському союзі та отримати План дій щодо членства в НАТО. Лише це гарантує незалежність країни та безпеку кожного з нас. Досягнення такої мети - завдання кожного відповідального громадянина. Моє - в тому числі",- зазначив Порошенко.

новини партнерів

7 квітня, 2020 вівторок

7 квітня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати