live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

З екс-нардепа Лозінського зняли судимість за вбивство


фото: rbc.ua
З колишнього народного депутата Віктора Лозінського, засудженого у 2011 році за вбивство, зняли судимість

Про це повідомляє "РБК-Україна".

Дніпровський районний суд Києва зняв судимість з екс-нардепа Віктора Лозінського, засудженого в 2011 році за вбивство. Про це свідчить відповідна постанова суду від 6 травня 2019 року, оприлюднена в реєстрі судових рішень.

За даними судового засідання, Лозінський звернувся до суду з заявою, в якій просив зняти з нього судимість.

Так, він вказав, що "має право на дострокове зняття судимості, оскільки положення ч. 2 ст. 91 КК України, які погіршують його становище, на нього не поширюються, оскільки не мають зворотної дії в часі".

"Зняти судимість за вироком Дніпровського районного суду м. Києва від 20 квітня 2011 року, зміненого ухвалою Апеляційного суду Києва від 26 березня 2012 р. та постановою Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ від 1 березня 2013 року", - йдеться у рішенні суду.

З дня, коли Лозінський був достроково звільнений від відбування покарання, пройшло більше 3 років.

"Тобто більше половини строку погашення судимості за вчинення тяжкого злочину, до якого належить найбільш тяжкий з вчинених ним злочинів. Дані, що строк погашення судимості переривався, відсутні", - йдеться в повідомленні.

Крім того, як зазначається у постанові суду, починаючи з 6 квітня 2016 року діяльність Лозінського "була спрямована на створення і роботу нових підприємств, організацію виробництва, пов'язаного зі сферою сільського господарства".

"Такі обставини дають підстави вважати, що після відбуття покарання у вигляді позбавлення волі засуджений своєю зразковою поведінкою і сумлінним ставленням довів своє виправлення", - зазначається в ухвалі суду.

20 квітня 2011 року Дніпровський райсуд Києва засудив Лозінського до 15 років позбавлення волі за вбивство громадянина Валерія Олійника в мисливських угіддях в Голованівському районі Кіровоградської області 16 червня 2009 року.

16 червня 2014 року Апеляційний суд Київської області відкрив провадження за апеляційною скаргою прокуратури на рішення Бориспільського міськрайонного суду про звільнення від подальшого відбування покарання у вигляді позбавлення волі Віктора Лозінського за станом здоров'я.

новини партнерів

14 липня, 2020 вівторок

14 липня, 2020 вівторок

13 липня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати