У Польщі воротар забив неймовірний м'яч у компенсований час

Польський голкіпер Анджей Вітан ефектно забив переможний мяч своєї команди на 90+7-й хвилині

Відео голу опубліковане на сторінці Sporting Life Football у twitter.

Драматичною розв'язкою завершився матч заключного 34-го туру Першого дивізіону чемпіонату Польщі. Частково доля команд, які вилетять, вирішувалася в матчі "Катовіце" і "Битовії" Битув. До останніх хвилин рахунок у матчі був нічийним, що залишало "Катовіце" в Першому дивізіоні, а "Битовія" вилітала. На 90+7-й хвилині воротар "Битовії" Анджей Вітан пішов на стандарт і забив переможний гол.

Однак це не врятувало його команду від пониження в класі. У паралельному матчі ще один борець за виживання "Вігра" з міста Сувалкі вирвала перемогу в кінцівці матчу у "Ракува" (2:1) і залишилася у першому дивізіоні, а "Битовія" Вітана і  "Катовіце" опустилися у нижчу лігу.