live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Всеукраїнська Рада Церков привітала Зеленського зі вступом на посаду

Всеукраїнська Рада Церков привітала Володимира Зеленського зі вступом на посаду президента України

Про це повідомляє пресс-служба Ради церков.

Останні п’ять років були непростими для українського суспільства, проте і наступні п’ять років не будуть легкими: перед Україною залишаються ті самі виклики, йдеться у повідомленні.

Зазначається, що окрім протидії триваючій російській агресії, українське суспільство прагне побудови насправді європейської демократичної держави зі справедливим судочинством і верховенством права, заснованої на моральних цінностях.

"Ми підносимо до Всевишнього наші посилені молитви, щоб Всемогутній Господь дав Вам мудрості, наснаги, порядних управлінців і добрих радників, щоб використати унікальний ресурс великої суспільної довіри для історичних трансформацій на користь народу України", - зазначили релігійні діячі.

Лідери релігійних організацій заявили, що зі свого боку готові підтримувати Зеленського на шляху позитивних змін і реформ, утвердження справедливості та миру, яких потребує наша українська держава.

"Церква молитиметься за те, щоб за Вашого президентства різні гілки влади, різні політичні сили разом із громадянським суспільством змогли проявити державницьку зрілість та згуртуватися задля роботи в інтересах усієї України", - зазначали вони.

Духовні отці наголосили, що сподіваються на налагодження системного діалогу та взаємодії на засадах партнерства між президентом України та Всеукраїнською радою церков і релігійних організацій. 

"Цьому могла би сприяти Ваша особиста зустріч із Всеукраїнською Радою Церков і релігійних організацій у найближчий час", - додали вони.

Заяву підписали 17 релігійних діячів, серед яких: предстоятель Православної церкви України, митрополит  Епіфаній, Верховний архієпископ Української Греко-Католицької церкви Cвятослав, предстоятель УПЦ-МП митрополит Онуфрій, голова Духовного управління мусульман України, муфтій України Шейх Ахмед Тамім, головний рабин м. Києва та України Яків Дов Блайх.

новини партнерів

16 грудня, 2019 понеділок

15 грудня, 2019 неділя

16 грудня, 2019 понеділок

15 грудня, 2019 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати