live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Nike та Adidas написали листа Трампу і назвали його мито на імпорт взуття з Китаю "катастрофою"

Nike, Adidas, Under Armour, Foot Locker та інші бренди кросівок сказали президенту США Дональду Трампу, що пропоновані тарифи на імпортне взуття з Китаю будуть "катастрофічними" для американських споживачів

Про це пише CNN.

"Будь-які дії, вжиті з метою підвищення мит на китайське взуття, матимуть негайний і довгостроковий ефект для американських громадян і сімей. Це також поставить під загрозу саму економічну життєздатність багатьох компаній в нашій галузі", - йдеться у листі до Трампа.

Послання спрямоване також торговому представнику США, міністру фінансів, міністру торгівлі Уілбур Россу і директору Національної економічної ради.

Зазначається, що Китай є ключовою ланкою в ланцюжку поставок для взуттєвих компаній США. На частку Китаю припадало 72% всього взуття, що імпортується в Сполучені Штати.

Нагадаємо, що 10 травня президент США Дональд Трамп розпорядився ввести мита на ввезення в США китайських товарів ще на $200 млрд . Таким чином, тарифи покриють весь імпорт з Китаю. Остаточного рішення щодо нових мит ще не прийнято. 

У відповідь, Пекін заявив про підвищення мит на американські товари з 1 червня на суму $60 млрд.

Китай звинуватив США в спробах стримати його розвиток

новини партнерів

1 жовтня, 2020 четвер

1 жовтня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати