live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Фінгарантії, стаж працівників та дані про турагентів: уряд посилив вимоги до туроператорів


фото: holiday.by
Кабінет міністрів ухвалив ініційовані зміни до ліцензійних умов здійснення туроператорської діяльності

Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на текст проекту постанови.

Відповідно до документу, для отримання ліцензії туроператор має забезпечувати фінансову гарантію перед туристами. Це може бути гарантія банку або іншої кредитної установи.

У разі здійснення виплати відшкодування туристам, туроператор повинен відновити суму фінансової гарантії наступного робочого дня.

У штаті туроператора повинно налічуватися не менш як 30% працівників, які мають стаж роботи у сфері туризму не менше трьох років або вищу освіту у сфері туризму.

Туроператор, що надає послугу, пов’язану з перевезенням туристів має за 8 та за 2 години до запланованого відправлення рейсу перевірити інформацію про час його відправлення.

У разі затримки рейсу на більш ніж 4 години, туроператор мусить розмістити інформацію про це на власному веб-сайті, а також проінформувати електронною поштою орган ліцензування - тобто, Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

Також туроператор на власному веб-сайті зобов’язаний надавати інформацію про турагентів, з якими вони працюють - найменування фізичної чи юридичної особи, термін дії агентського договору, реквізити особи, що надала гарантію банку або іншої кредитної установи, а також інформацію про чинні договори на туристичне обслуговування, укладені безпосередньо туроператором або через турагентів із зазначенням країни тимчасового перебування.

Недотримання будь-якої з цих вимоги може тягнути за собою анулювання ліцензії туроператора.

Читайте також: Аеропорт замість моря. Що зміниться в Україні після туристичного колапсу

новини партнерів

25 листопада, 2020 середа

25 листопада, 2020 середа

24 листопада, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати