live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Укравтодор" розказав та показав, як просуваються роботи на автошляхах "Київ-Одеса" та "Київ-Ковель"

Державне агентство автомобільних доріг України прозвітувало про перебіг виконання робіт з ремонту та облаштування важливих транспортних артерій країни, зокрема міжнародного значення

Про це передає прес-служба установи.

У Черкаській області продовжуються роботи з поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування державного значення М-05 Київ-Одеса на ділянці км 143+028 – км 152+918 у Жашківському районі.

Там розпочалося влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття ЩМА-20.

"Дорожнє покриття по всій протяжності автодороги М-05 Київ-Одеса цієї весни опинилося у неналежному стані через багато факторів, які не залежать від дорожників. Внаслідок тривалої експлуатації, через недостатність фінансування дорожньої галузі протягом останніх десятиріч, порушення міжремонтних термінів, інтенсивний рух великовагового транспорту та понаднормове завантаження вантажівок, що їздять цим маршрутом, дорожнє покриття автодороги М-05 Київ-Одеса зазнало значних руйнувань і потребує ремонтних робіт", - наголошується у повідомленні.

А на Рівненщині виконують роботи з улаштування верхнього шару асфальтового покриття на автодорозі М-07 Київ-Ковель-Ягодин. Ділянка загальною протяжністю в 319 метрів, де нині вкладається асфальт, була суцільно уражена ямковістю та однією з найпроблемніших на вказаній дорозі, оскільки дорога пролягає по насипу протипаводкової греблі, відтак ґрунти під дорогою є перезволоженими, що призводить до інтенсивнішого ніж зазвичай утворення ямковості.

"Ще один фактор, який значно знижує термін експлуатації дороги - великоваговий транспорт зі значним перевищенням норм допустимого навантаження, які везуть щебеневу продукцію з кар‘єрів розташованих поруч", - додають в "Укравтодорі".

Тим часом у Житомирській області вдалось реалізувати заплановані ремонтні роботи дорожнього покриття в межах експлуатаційного утримання. 

У напрямку від обласного центру до міста Черняхів на всій протяжності тамтешньої ділянки міжнародного шляху загального користування державного значення Виступовичі - Житомир - Могилів-Подільський (через місто Вінницю) ліквідовано аварійну ямковість, також ведуться роботи струменевими механізмами з усунення незначних деформацій.

По місту Черняхів усунено суцільні руйнування дорожнього покриття. Окрім того, ділянки зруйнованого асфальтобетонного покриття  в селі Топорище відфрезеровані та зараз там триває влаштування нового покриття.

До того, в напрямку від міста Житомир до міста Бердичів (по лівій стороні) від села Двірець Житомирського району до села Хажин Бердичівського – тривають роботи з усунення пошкоджень на дорожньому одязі пневмо-струменевим методом та класичним - гарячим асфальтобетоном.

новини партнерів

‡агрузка...

14 жовтня, 2019 понеділок

13 жовтня, 2019 неділя

14 жовтня, 2019 понеділок

13 жовтня, 2019 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати