live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Світовий банк надасть Україні $200 млн позики на розвиток сільського господарства


фото: therealnews
Рада виконавчих директорів Світового банку ухвалила рішення про надання Україні позики в розмірі $200 млн на реалізацію програми з прискорення приватних інвестицій в сільське господарство

Про це повідомляє прес-служба Світового банку.

“Програма на основі результатів з прискорення приватних інвестицій у сільське господарство покликана розширити можливості малих і середніх підприємств (МСП) у сільськогосподарському секторі”, - йдеться в повідомленні.

Підкреслюється, що експорт сільськогосподарської продукції залишається основною рушійною силою української економіки: на неї припадає майже 42% ($18 млрд) загальної вартості експорту. Зараз сектор не повністю використовує свій потенціал.

"Україна може прискорити свій економічний розвиток шляхом підвищення ефективності та зміцнення прозорості своєї сільськогосподарської галузі. Підвищення продуктивності сільського господарства на 30 % могло б протягом наступних п'яти років збільшити ВВП на додаткові 4,4 %», - заявила Сату Кахконен, директор Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України.

  • Нагадаємо, з травня 2014 року група Світового банку надала Україні $5,6 млрд у формі чотирьох позик в рамках політики розвитку і семи інвестиційних позик, а також гарантію оплати газу в розмірі $500 млн і гарантію на підтримку державної політики в розмірі $750 млн.

новини партнерів

9 липня, 2020 четвер

8 липня, 2020 середа

9 липня, 2020 четвер

8 липня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати