live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

В Україні створили коаліцію електронної демократії, електронних послуг і рішень


фото: tvoemisto.tv
Громадські організації та розробники рішень електронної демократії об'єдналися в "Коаліцію електронної держави"

Про це у Facebook повідомила радниця міністра інфраструктури Володимира Омеляна Яніка Мерило.

Мета коаліції - об'єднати експертні організації та ключових експертів в єдину коаліцію, задачі якої:

- допомагати центральним і місцевим органам влади швидше запускати рішення з прозорості влади, бюджетів, електронної участі та послуг;

-консультувати органи влади як запустити рішення використовуючи вже існуючі інструменти та інформувати які рішення вже існують;

- інформувати суспільство про існуючі послуги та створити єдиний інформаційний простір та платформу створених послуг;

- бути експертним центром для консолідованої оцінки;

- працювати над законодавством для створення всіх умов запуску послуг;

- допомагати створювати єдині рекомендовані стандарти та приклади технічних завдань.

До створення коаліції приєдналися організації Transparency International, фонд “Відродження”, Реанімаційний пакет реформ (група Е-демократії), BRDO (Офіс ефективного регулювання), фонд “Східна Європа”, представники програм EGAP, "Нова Країна", Центр Розвитку Інновацій, ГО "Електронна Демократія" тощо.

Також створення коаліції в підтримку розвитку електронної держави підтримують ключові центральні органи влади як Державне Агентство з питань електронного урядування, Міністерство економічного розвитку і торгівлі, Міністерство інфраструктури, Мiнiстерство Фiнансiв та ніші.

Відомо, що при коаліції працюватиме експертна група, до якої можна звернутись різним рівням влади для консультації з запуску нових рішень та для інформації що вже запущено і що можна запустити, наприклад, в містах, де ще не працюють всі електронні інструменти.

“Я вірю, що поєднання зусиль допоможе нам разом створити реально електронно-демократичну та інноваційну країну, так як з'єднуючи всі наші вміння, розуміння, технології та цінності, розвиток електронної країни однозначно буде швидше, ніж працюючи кожен окремо і паралельно. Я дуже рада, що ми зібралися саме на єдиних цінностях”, - прокоментувала Яніка Мерило.

 

новини партнерів

‡агрузка...

22 жовтня, 2019 вівторок

22 жовтня, 2019 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати