Україна зіграла внічию з Нігерією та вийшла до плей-офф ЧС-2019 з 1-го місця

Збірна України зіграла внічию з Нігерією на молодіжному чемпіонаті світу з футболу U-20 та вийшла до плей-офф з першого місця у групі

Чемпіонат світу U-20 у Польщі

Груповий раунд

Група D. 3-й тур

Нігерія - Україна 1:1

Голи: Тіджані, 51 (пен.) – Сікан, 30

На 45+1 хвилині Тіджані не реалізував пенальті

Після перемоги у 2-му турі групового раунду над Катаром (1:0) збірна України достроково забезпечила собі вихід із групи. Команда Олександра Петракова вже не могла опуститися нижче третього місця.

У плей-офф виходить дві найкращі команди кожної з груп, а також 4 з 6 команд, що посіли треті позиції на груповій стадії. Україну вже не могли обійти збірні з груп В і Е. Нігерія виходила на гру з нашою командою вмотивованішою, адже мала лише 3 очка.

Збірна України вийшла вперед на 30-й хвилині зусиллями Данила Сікана. Наприкінці 1-го тайму нігерійці отримали нагоду зрівняти рахунок. Проте, Мухамед Тіджані не зміг переграти українського голкіпера Андрія Луніна з одинадцятиметрової позначки.

На 51-й хвилині Нігерія отримала право на ще один пенальті – з другої спроби Тіджані переграв Луніна.

Україна зіграла з Нігерією внічию 1:1 та вийшла до 1/8 фіналу з першого місця у групі.