live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Фінал "Гри престолів" був придуманий Джорджем Мартіном, - виконавець ролі Брана

Хто сяде на Залізний трон у фіналі серіалу "Гра престолів", вирішив автор серії романів "Пісня льоду та полум'я", покладених в основу телешоу НВО, Джордж Мартін

Про це розповів актор Ісаак Гемпстед Райт, який виконав у серіалі роль Брана Старка, передає IndieWire.

Фінал серіалу "Гра престолів" викликав різні реакції фанатів. Була навіть створена петиція до НВО із вимогою перезняти останній сезон. Багато критики було спрямовано на сценаристів та шоуранерів, які, мовляв, були не компетентними та зняли такий фінал, який би ніколи не написав автор Джордж Мартін.

Однак, як розповів актор Ісаак Гемпстед Райт, чий персонаж у фіналі зайняв омріяний всіма героями Залізний трон, ідея такого завершення проекту належить саме Джорджу Мартіну.

"[Шоуранери] Девід і Ден сказали мені, що Джордж Мартін запланував дві речі для Брана, - зазначив актор, - і це одкровення Ходора та те, що він стане королем. Це щось особливе – бути безпосередньо залученим до того, що є частиною бачення Джорджа. І це був дійсно гарний спосіб закінчити проект".

Джордж Мартін ще не опублікував дві останні книги серії, за якою створений серіал. Це змусило багатьох думати, що шоуранери вирішили закінчити серіал не так, як закінчив би його письменник. 

 

новини партнерів

15 грудня, 2019 неділя

15 грудня, 2019 неділя

14 грудня, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати