live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Місцеві бюджети зросли у чотири рази. Закликаю місцеву владу відремонтувати всі лікарні, кошти тепер є", - Гройсман під час відвідин Охмадиту

"Для мене надзвичайно важливо повністю добудувати дитячу лікарню Охматдит. Це - справа честі"

Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час ознайомлення з ходом робіт у другому пусковому комплексі Національної дитячої спеціалізованої лікарні Охматдит, де він побував у суботу, 1 червня 2019 року.

"Я не міг миритися з тим, що лікарня Охматдит була покинута, без вікон та дверей, залита водою. Українські діти потребують висококваліфікованої допомоги і я радий, що заклад працює. Зараз наша задача в тому, щоб завершити будівництво другої черги, оснастити всім необхідним обладнанням та відкрити. Українські діти мають отримували висококваліфіковану допомогу в Україні" - наводить його слова урядова прес-служба.

Також прем’єр відзначив, що завдяки реформі децентралізації у місцевої влади з’явились додаткові ресурси для оновлення підзвітних їм медичних закладів. 

"Кожна лікарня в країні має господаря. Як правило, це влада на місцях. Ми запровадили децентралізацію і місцеві бюджети зросли у чотири рази - з 70 млрд грн у 2014 році до 270 млрд грн у 2019 році. Закликаю місцеву владу відремонтувати всі лікарні, якими вони опікуються, адже кошти тепер є", - сказав керівник Кабміну.

Довідка

Будівництво нового лікувально-діагностичного комплексу НДСЛ "Охматдит" розпочалося 2011 року, але з 2013-го було зупинене. В 2016 році Уряд Володимира Гройсмана відновив будівництво.

У 2018 році встановлено обладнання та відкрито 1-й пусковий комплекс лікувально-діагностичного центру лікарні Охматдит. 

За рік роботи було проведено тисячі діагностичних досліджень на сучасному обладнанні (МРТ, УЗД, рентген-апарат), проліковано більше 100 онкохворих дітей на лінійному прискорювачі, прийнято більше 5 тис. донорів. 
Завершуються тестові роботи на тримодальній системі ОФЕКТ-ПЕТ-КТ, що вже в червні дасть можливість відкрити нове відділення радіоізотопної діагностики, що дозволить діагностувати онкозахворювання на ранніх етапах.

Будівництво нового лікувально-діагностичного корпусу дозволить: 

  • в 4 рази збільшити кількість процедур трансплантації кісткового мозку та запровадити метод ТКМ від неродинного донора; 
  • збільшиться потужність центру екстреної медицини вдвічі до 450 хворих за добу: 
  • створити комфортні умови спільного перебування батьків з дітьми; 
  • забезпечити 100% рівень охоплення сучасною діагностикою, включаючи радіоізотопну, дітей, хворих на різні види патології; 
  • збільшено кількість операційних, а, відповідно, і операцій, збільшиться вдвічі (сьогодні їх здійснюють понад 10 тисяч).

новини партнерів

9 серпня, 2020 неділя

8 серпня, 2020 субота

8 серпня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати