live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Місцеві бюджети зросли у чотири рази. Закликаю місцеву владу відремонтувати всі лікарні, кошти тепер є", - Гройсман під час відвідин Охмадиту

"Для мене надзвичайно важливо повністю добудувати дитячу лікарню Охматдит. Це - справа честі"

Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час ознайомлення з ходом робіт у другому пусковому комплексі Національної дитячої спеціалізованої лікарні Охматдит, де він побував у суботу, 1 червня 2019 року.

"Я не міг миритися з тим, що лікарня Охматдит була покинута, без вікон та дверей, залита водою. Українські діти потребують висококваліфікованої допомоги і я радий, що заклад працює. Зараз наша задача в тому, щоб завершити будівництво другої черги, оснастити всім необхідним обладнанням та відкрити. Українські діти мають отримували висококваліфіковану допомогу в Україні" - наводить його слова урядова прес-служба.

Також прем’єр відзначив, що завдяки реформі децентралізації у місцевої влади з’явились додаткові ресурси для оновлення підзвітних їм медичних закладів. 

"Кожна лікарня в країні має господаря. Як правило, це влада на місцях. Ми запровадили децентралізацію і місцеві бюджети зросли у чотири рази - з 70 млрд грн у 2014 році до 270 млрд грн у 2019 році. Закликаю місцеву владу відремонтувати всі лікарні, якими вони опікуються, адже кошти тепер є", - сказав керівник Кабміну.

Довідка

Будівництво нового лікувально-діагностичного комплексу НДСЛ "Охматдит" розпочалося 2011 року, але з 2013-го було зупинене. В 2016 році Уряд Володимира Гройсмана відновив будівництво.

У 2018 році встановлено обладнання та відкрито 1-й пусковий комплекс лікувально-діагностичного центру лікарні Охматдит. 

За рік роботи було проведено тисячі діагностичних досліджень на сучасному обладнанні (МРТ, УЗД, рентген-апарат), проліковано більше 100 онкохворих дітей на лінійному прискорювачі, прийнято більше 5 тис. донорів. 
Завершуються тестові роботи на тримодальній системі ОФЕКТ-ПЕТ-КТ, що вже в червні дасть можливість відкрити нове відділення радіоізотопної діагностики, що дозволить діагностувати онкозахворювання на ранніх етапах.

Будівництво нового лікувально-діагностичного корпусу дозволить: 

  • в 4 рази збільшити кількість процедур трансплантації кісткового мозку та запровадити метод ТКМ від неродинного донора; 
  • збільшиться потужність центру екстреної медицини вдвічі до 450 хворих за добу: 
  • створити комфортні умови спільного перебування батьків з дітьми; 
  • забезпечити 100% рівень охоплення сучасною діагностикою, включаючи радіоізотопну, дітей, хворих на різні види патології; 
  • збільшено кількість операційних, а, відповідно, і операцій, збільшиться вдвічі (сьогодні їх здійснюють понад 10 тисяч).

новини партнерів

17 листопада, 2019 неділя

16 листопада, 2019 субота

17 листопада, 2019 неділя

16 листопада, 2019 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати