live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Держдеп пояснив, як сторінки у соцмережах впливатимуть на отримання американської візи

Охочі отримати американську візу повинні будуть вказувати на сторінці в соцмережах попередні номери телефонів та всі адреси електронної пошти

Про це повідомляє "Голос Америки".

Нові правила вперше запропонували у 2018 році, але візові анкети на сайтах консульств оновили тепер.

Із нового необхідно вказати свої контакти у соціальних мережах, попередні номери телефонів, усі адреси електронної пошти та закордонні поїздки за останні п’ять років. Раніше таку інформацію просили в людей, які підлягали додатковій перевірці.

Перевірятимуть такі соцмережі: Facebook, Twitter, Instagram, YouTube, Linkedin, Flickr, Google+, Reddit і Tumblr. Крім цього, необхідно буде вказати про свою активність у соцмережах, популярних за межами США, — як-от VK чи "Однокласники".

Відповісти на нові питання треба буде для більшості заявників на американську візу. Це стосується людей, які подають документи на туристичні, студентські, робочі чи імміграційні візи. Дипломатів та членів офіційних делегацій нові зміни не торкнуться.

Якщо ж людина не має профілів у соцмережах, вона зможе вибрати такий варіант відповіді в анкеті.

“Заявникам, які ніколи не користувалися соціальними медіа, не буде відмовлено у візі через те, що вони не вказали своїх даних”, — запевнили в Державному департаменті.

Проте, якщо ви надасте неточні чи неправдиві відповіді, вам можуть відмовити у видачі візи. Тож в анкеті потрібно буде вказати дані з будь-яких соцмереж зі списку, якщо ви використовували їх протягом останніх п’яти років. Навіть якщо ви ними більше не користуєтесь.

новини партнерів

12 липня, 2020 неділя

12 липня, 2020 неділя

11 липня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати