live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Руйнування почнуться з 2050 року: австралійські аналітики висловилися щодо глобального потепління

Австралійські аналітики вважають високими шанси на руйнування цивілізації вже починаючи з 2050 року і закликають світ до загальної мобілізації для боротьби зі змінами клімату

Незалежна аналітична група Breakthrough - National Centre for Climate Restoration представила нову доповідь про зміни клімату. На думку аналітиків, уже до 2050-го життя людства різко зміниться.

Ключовим автором доповіді виступив колишній міністр оборони Австралії, адмірал у відставці Кріс Баррі (Chris Barrie), активний захисник природи. На його думку, зміни клімату вже до 2050 року можуть мати "вкрай серйозні наслідки" для безпеки, які не тільки дуже ймовірні, але і важко прогнозовані, оскільки людство за останні тисячі років не переживало нічого подібного за масштабами.

За його оцінкою  продовження існуючих трендів глобального потепління викличе підвищення середньої температури на 3 ° С, після чого зміни стануть вже незворотні. При цьому екс-адмірал вважає, що точка неповернення практично пройдена і сьогодні ми стрімко рухаємося до руйнування нормальної біосфери, а разом з нею - і держав, і звичного порядку міжнародних відносин.

Величезні маси людей будуть змушені переселитися з місць, що стануть безлюдними, і ще більше зіткнуться з нестачею чистої води. Різко впаде продуктивність сільського господарства, а в поки ще родючих субтропічних зонах воно стане зовсім неможливим.

"Навіть потепління на 2 ° С означатиме переселення більш ніж мільярда людей, а при менш сприятливих сценаріях масштаби руйнувань виявляються за межами наших можливостей прогнозування, аж до повного кінця цивілізації", - пише Кріс Баррі. 

новини партнерів

10 липня, 2020 п'ятниця

10 липня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати