live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Квапливість, поспіх і відсутність робочих органів": Київський патріархат відреагував на відео про ліквідацію УПЦ КП

Київський патріархат прокоментував фрагмент відеозапису собору від 15 грудня 2018 року, на якому зафіксована ліквідація Української православної церкви Київського патріархату
Про це повідомляє прес-служба Київської патріархії.
 
Зазначається, що Собор, на якому відбулося голосування про розпуск УПЦ КП та підписання Філаретом відповідного документа, не був Помісним собором УПЦ КП. І, відповідно, ухвалені на цьому Соборі рішення — “нікчемні за своєю суттю”.
 
“Зібрання, яке було 15 грудня 2018 року у храмі святого благовірного князя Ярослава Мудрого, не є Помісним собором УПЦ КП, а є ситуативним зібранням делегатів УПЦ КП перед Об'єднавчим собором”, — йдеться в заяві.
 
Філарет певен, що під час цього засідання представники УПЦ КП ухвалили “ситуативний документ, який немає юридичної сили”, на вимогу представників Вселенського патріархату для участі в Об'єднавчому соборі.
 
“Опубліковане відео, яке фіксує момент підписання даної постанови, чітко і зрозуміло показує квапливість, поспіх, відсутність будь-яких робочих органів зібрання та підтверджує факт формального прийняття рішення про ліквідацію УПЦ КП”, - заявили у Київській патріархії.

новини партнерів

23 січня, 2020 четвер

22 січня, 2020 середа

23 січня, 2020 четвер

22 січня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати